Degalų lygio talpyklose kontrolės įranga OCIO

Nuolatinės kontrolės sistema

OCIO yra naujoviška skysčio lygio kontrolės sistema atmosferinėse talpyklose. Sistema pagal skysčio aukščio atmosferos slėgį, pasinaudojant įstatytu vamzdžiu talpykloje, parodo skysčio lygį ar tūrį. Nauja konstrukcija ir atitinkami sprendimai garantuoja patikimus nuolatinius skysčio lygio parodymus. 

Sistemos sudedamosios dalys:
Vamzdis atmosferos slėgio nustatymui. Vamzdžio galas įstatomas talpyklos viršuje ir panardinamas į skystį iki talpyklos dugno.
Valdymo mechanizmas skysčio lygio parodymui ir sistemos valdymui.  Mechanizme įdiegta programinė įranga, leidžianti įjungti du  įspėjamuosius signalus ar užrakto įtaisą.  

Pasinaudojant programine įranga galima:
- nustayti talpyklos tipą ir matmenis;
- nustayti lygio įspėjamuosius signalus;
- nustatyti lygio parodymus;
- nustatyti matavimo vienetus;
- patikrinti prietaisus.
Priklausomai nuo nustatytų įspėjamųjų signalų lygių, valdymo mechanizmas įjungia arba išjungia nuotolinį jungiklį, įjungdamas įspėjamojo signalo prietaisus ar nutraukdamas prijungtos įrangos aprūpinimą srove.

OCIO DESK programinė įranga - tai skysčio lygio talpyklose nuotolinis valdymo būdas. Nauja sąsaja leidžia sujungti iki 12 OCIO lygio matuoklių ir siųsti duomenis per PC kabelį atstumu iki 1000 metrų. 

 

GSM talpyklos lygio informacijos perdavimas

OCIO GSM - talpyklų lygio kontrolė, esamos situacijos duomenų gavimas į telefoną arba į el.paštą.

Privalumai

Sistema gali būti naudojama visose situacijose, kur reikalinga talpyklos lygio kontrolė fiziškai nebūnant toje vietoje.
Įspėjamojo signalo žinutės yra išsiunčiamos tiesiai tiekėjui ar įmonės techniniam specialistui, atsakingam už talpyklos papildymą ar ištuštinimą (pavyzdžiui, panaudoto skysčio pašalinimas).  

Nuoroda į gamintojo puslapį: OCIO