Apie mus

UAB "Aumonda" įregistruota Mažeikių rajono savivaldybėje 1997 m. liepos 25 d.

Įmonės kodas 166903257
PVM mokėtojo kodas LT669032515
Įmonės adresas: Algirdo g. 61, LT-89103 Mažeikiai

Pagrindinė vykdoma veikla:

  • degalinių kompiuterinių kasos sistemų ir automatinių degalų valdymo - kontrolės sistemų (AVS-D) gamyba, prekyba, montavimas, techninė priežiūra, aptarnavimas.
  • degalinių įrangos, t. y. degalų išpilstymo kolonėlių, garų rekuperavimo sistemų, technologinio vamzdyno, degalų talpyklų, degalų lygio talpyklose kontrolės įrangos prekyba, montavimas, techninė priežiūra, aptarnavimas.

Įmonės gaminiai:

  • kompiuterinė degalinių kasos sistema RRR-02 su ShoppinG V.3.0;
  • kompiuterinis degalinių kasos aparatas BRIO ACTIVe POS OIL AUMONDA su fiskaliniu bloku Fis-FM32;
  • automatinė degalų valdymo - kontrolės sistema AVS-D (nuosavoms degalinėms);
  • degalinių savitarnos kompiuterinis kasos aparatas ​BRIO-300Lx su fiskaliniu bloku EMPIRIJA FB 16F.

1998 m. įmonei suteiktas Valstybinės mokesčių inspekcijos prie FM Sertifikatas, atlikti kasos aparatų ir su jais susijusių įrengimų gamybą, techninę priežiūrą bei remontą. Taip pat nuo 2008 m. įmonei suteikti Aplinkos ministerijos bei Valstybinės energetikos inspekcijos atestatai.
UAB "Aumonda" jau 26-erius metus sėkmingai dirba Lietuvos rinkoje. Mūsų klientai - didelės ir mažos įmonės, ūkininkai, žemės ūkio bendrovės, transporto ir statybinės organizacijos, eksploatuojančios degalines mažmeninei prekybai ir asmeninio naudojimo poreikiams. Mes padedame klientui, kai jam reikia techninės pagalbos ir konsultacijos mūsų darbo sferoje, todėl mus renkasi kaip patikimą partnerį.

Šiuo metu įmonėje dirba 10 darbuotojų. Nors mūsų ir mažai, bet mes galime daug! Aukštos kvalifikacijos ir didelio darbo našumo dėka, mūsų kolektyvas sugeba žengti koja kojon su rinkos kaita ir raida.

Atestatai ir sertifikatai:

Kviečiame bendradarbiauti!